Na teritoriji vranjskog Lovačkog udruženja “Fazan” u toku je lovna sezona na divlju svinju koja će trajati do kraja januara.
Foto: thinkstock
Paralelno se sprovodi i lov na vuka, lisicu i šakala, a koji će biti završeni tokom februara.
Članovi ovog lovčkog udruženja će nakon završetka lovne sezone početi prebrojavanje životinja kako bi mogli da planiraju novu.
Ukoliko bude bilo potrebno oni će i tokom ove zime organizovati i prihranjivanje životinja na terenu i obezbediti im dovoljno pijaće vode.
Lovačko udruženje “Fazan” broji oko 900 članova koji svake godine uredno obnavljaju svoje članstvo.
I na kraju ovce lovne sezone biće organizovana i tradicionalna lovačka zabava za sve njihove članove.
Vrati se na kategoriju Lokalne vesti
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.