Prvo pa MUŠKO: Dinamo slavio na premijeri KOD KUĆE (FOTO)

Lokalne vesti - Subota 20.04.2019 - 19:29

U prvoj utakmici koju je u Super ligi Dinamo odigrao u Vranju, „žuti“ su slavili protiv ekipe Voždovca sa 1:0.

Dimitrov precizan sa bele tačke FOTO: G. Mitić/OK Radio Dimitrov precizan sa bele tačke FOTO: G. Mitić/OK Radio
Pred punim tribinama stadiona Jumka, igrači Dinama su se, konačno, u drugoj utakmici plej-auta, prikazali u najboljem svetlu i u svom gradu.

„Žuti“ su prikazali veliku borbenost i imali su inicijativu tokom većeg dela utakmice, ali su propustili da realizuju brojne prilike, tako da su meč dobili minimalnim rezultatom 1:0.

Gol vredan tri velika boda za domaćina je sa bele tačke postigao je Dimitrov već u 8. minutu susreta, ali Dinamo tu nije stao, već je stalno atakovao na gol gostiju.

U toj borbi, bilo je i žešćih startova, koškanja i protesta, pa su Vranjanci zaradili šest žutih kartona nasuprot četiri igrača Voždovca.

Gosti su u drugom delu prvog poluvremena uspostavili ravnotežu na terenu, ali nisu uspeli da postignu i nešto više.

Nakon utakmice, zadovoljna vranjska publika je burno pozdravila sve igrače Dinama i velikim aplauzom trenera Dragana Antića Recka.