U kovid bolnicama primljeno još 20 pacijanta, jedan preminuo, dva prebačena u Kruševac

Lokalne vesti - Četvrtak 23.09.2021 - 10:33

U poslednja 24 časa jedan kovid pacijent je preminuo, saopšteno je iz ZC Vranje.

FOTO: D. Ristić/OK Radio FOTO: D. Ristić/OK Radio
U kovid bolnicama ZC Vranje hospitalizovano je 139 pacijenata, svi su pozitivni na koronavirus i sa upalom pluća, a na kiseoniku je 58 pacijenata. 
 
Na bolničko lečenje primljeno je 20 pacijenata, otpušteno 10, a dva su transportovana za Kruševac.
 
U kovid ambulanti ATD tokom jučerašnjeg dana obavljeno je 288 pregleda, od čega su 134 prva
 
Takođe, urađeno je 145 antigenskih testova, od kojih je 75 pozitivno na koronavirus.
 
Izvršeno je 96 rentgenskih pregleda i dijagnostifikovana je upala pluća kod 43 pacijenta.
OK Radio

Vrati se na kategoriju Lokalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //