Lokalne vesti - Nedelja 22.04.2018 - 00:41
Na 6. Internacionalnom festivalu harmonike “Mehfest” u Beogradu, učenici Muzičke škole “Stevan Mokranjac” iz Vranja su postigli veoma zapažen uspeh u vrlo jakoj konkurenciji.
Srboljub Raimović sa profesorom Nebojšom Jaćimovićem FOTO: Muzička škola "Stevan Mokranjac"
Troje mladih harmonikaša vranjske muzičke škole su osvojili dve prve i jednu drugu nagradu.
Srboljub Raimović iz klase profesora Nebojše Jaćimovića osvojio je prvu nagradu i titulu Laureata, Emilija Đorđević iz klase profesora Srnice Radulović je osvojila prvu nagradu u svojoj kategoriji, dok je Strahinja Stevanović, takođe iz klase profesora Nebojše Jaćimovića, osvojio drugu nagradu.
Festival je održan u svečanoj sali Muzičke škole „Kosta Manjlović“ u Zemunu.
Specijalni gost festival bio je Franck Angelis iz Francuske koji je održao seminar, masterklas radionicu i koncert.
Ovogodišnji, šesti po redu “Mehfest” bio je najposećeniji do sada čak 130 takmičara koji su se nadmetali u 19 kategorija, saopštio je organizator.
OK Radio
Vrati se na kategoriju Lokalne vesti
Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni.
Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.