Vranjski maratonci su tokom vikenda učestovali na tri trke i to u Nišu; Kavadarcima i na Jahorini.

Lokalne vesti - Utorak 14.03.2023 - 09:25

Kristijan Stošić je učestvovao na trail trci na Jahorini i osvojio je drugo mesto.

Foto:privatna arhiva Foto:privatna arhiva
Budući da je ova trka imala karakter kvalifikacione trke za učešće na Evropskom prvenstvu u trail trkama ovim uspehom se kvalifikovao tako da će naš grad i naš klub imati učesnika na Evropskom prvenstvu u trail trkama gde će Kristijan predstavljati Srbiju.
 
U Kavadarcima je otišla ekipa od 25 trkača iz našeg kluba. Oni su učestvovali na trkama na 5km, 1km i polumaratonskoj trci. U polumaratonu su Saša Ćuković i Saša Cvetković osvojili drugo i treće mesto u svojim kategorijama.
 
U Nišu je učestvovalo dvoje trkača. Uspeh od prošle godine je ponovila Aleksandra Kržalić koja je osvojila prvo mesto u polumaratonskoj trci.

Foto Galerija

Vranjski maratonci

OK Radio

Vrati se na kategoriju Lokalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //