Zmija u magacinu prodavnice: Uzbuna zbog POSLEDNJE MUŠTERIJE

Lokalne vesti - Nedelja 17.05.2020 - 12:01

Smuk dužine oko 1,5 metra smestio se u pomoćnim prostorijama jedne trgovine u Vladičinom Hanu.

"Poslednja mušterija" FOTO: Udruženje "Poskok"
Na samom kraju radnog dana, u subotu uveče oko 22 časa, vlasnik prodavnice je u pomoćnoj prostoriji primetio nezvanog gosta.
 
Odmah je alarmirao svog sugrađanina Vladicu Stankovića iz Udruženja za zaštitu gmizavaca i životne sredine „Poskok“,specijalistu za ovakve situacije.
 
Posle kraće pretrage, nezvani gost je lociran iza jednog frižidera.
 
- Radi se o neotrovnom smuku, dužine oko 1,5 metra, koji se smestio između kablova kod motora frižidera, gde mu je bilo toplo.
 
Izvučen je i vraćen u svoje prirodno stanište – pojašnjava Vladica.
 
On dodaje da ni sam nije siguran kako je životinja neprimećena dospela u prodavnicu, budući da se radi o vrlo prometnom objektu, gde zaposleni i mušterije stalno cirkulišu.
 
Ipak, činjenica je da je toplo vreme izmamilo gmizavce iz hibernacije koji lutaju u potrazi za hranom, pa se može očekivati da i nadalje bude ovakvih susreta.
 
Vladica Stanković apeluje da se zmije ne ubijaju, već da se u takvim slučajevima građani obrate stručnim licima.
 

OK Radio

Vrati se na kategoriju Lokalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
Milena
18.05.2020. , 05:56
Licno sam upoznala gospodina koji hvata zmije i mogu vam slobodno reci da kad bi birala izmedju zmije i doticnog gospodina, svakako bi to bila zmija. Gospodin sa slike mozda ima talenta po objavama koje svakodnevno izbacuje kako bi sebe hvalisao,jer verovatno ima kompleks nize vrednosti, ali je jako nekulturan i nevaspitan.
 //