Agonija Juga

Lokalni sport - Subota 08.02.2014 - 11:40

Košarkaši Juga iz Vranja izgubili su, u 15. kolu Regionalne košarkaške lige Istok, u Prokuplju od istoimene ekipe, rezultatom 99:76 i još jednom razočarali ljubitelje košarke u Vranju.

Po četvrtinama, bilo je: 19:22, 19:31, 30:12, 31:11

Utakmica je imala čudan tok, u prvom poluvremenu košarkaši Jiga su pružili više od maksimuma, pa su vodili sa 53:38, sa 15 poena razlike.

Šta se desilo sa košarkašima Juga u drugom poluvremenu to samo znaju oni i njihov trener Dejan Petrović jer je domaćin zaigrao maksimalno angažovano i prosto se igrao sa nemoćnim Vranjancima.

Treću četvrtinu košarkaši Prokuplja su dobli sa 30:12, a četvrtu sa 31:11. Dakle, drugo poluvreme vranjski košarkaši su izbubili sa 61:23 ili 38 poena razlike.