Bečej otpisao Vranjance

Lokalni sport - Ponedeljak 04.03.2013 - 10:00

Futsaleri Vranja, u debiju prvenstva za opstanak u ligi, izgubili su u Bečeju od istoimene ekipe, rezultatom 3:1, poluvreme 1:1.

KMF Vranje - Stošić u žutom KMF Vranje - Stošić u žutom

Vranjanci su prvi poveli, u 12. minutu nakon brze i tečne akcije Krstić je matirao domaćeg golmana i ućutao oko 500 bučnih navijača Bečeja.

Futsaleri Bečeja izjednačili su u 18. minutu, preko Lazića. U vođstvo su došli u drugom poluvremenu u 27. minutu, a strelac je bio Sošo.

Vranjaci su igrali srčano i borbeno, otvoreno, napadački sa željom da izjednače.

U jeku napda, u 39. minutu gosti su stavali tačku na utakmicu,  postigavši gol preko raspoloženog Lazića.

Utakmica je završena pobedom domaćina od 3:1, mada su i Vranjanci imali svoje šanse makar da dođu do boda.

Rezultati 2. kola: Bečej – Vranje 3:1, Ekonomac – Marbo Intermeco 4:1, Smederevo – Kopernikus 6:3, VIK Naisus – Tango 6:3, Pirot – Kolubara,

Ekonomac     12    11    0    1    69:23     33
VIK Naisus     12    9    0    3    42:35     27
Marbo Intermeco     11    7    1    3    37:23     22
Kolubara     11    5    2    4    41:34     17
Kopernikus     12    5    1    6    38:37     16
Bečej     11    4    0    7    32:41     12
Pirot     10    3    2    5    17:32     11
Tango     11    2    4    5    41:45     10