Bod za nespokoj Radnika

Lokalni sport - Nedelja 04.05.2014 - 11:05

Vranje - Fudbaleri Radnika iz Surdulice igrali su nerešeno, u 27. kolu Prve lige Srbije, 1:1, poluvreme 1:0, protiv ekipe Metalca iz Gornjeg Milanovca i nastavljaju neizvesnu borbu za opstanak.

FK Radnik FK Radnik

Surduličani si dobro otvorili utakmicu i preko kapitena Nikole Stojanovića došli u vođstvo od 1:0, u 17. minutu. Deset minuta delilo ih je od trijumfa i verovatno bodova spasa, ali gosti iz Gornjeg Milanovca, zahvaljujući iskustvu koje će ih verovatno vratiti u Jelen Super ligu, izjednačili su u 80. minutu golom Simova.

U narednom kolu ekipa Radnika gostuje u Borči ekipi BSK-a.

FK Radnik - FK Metalac 1:1 (1:0)

Strelci : 1:0 - Stojanović u 17, 1:1 - Simov u 80. minutu. Surdulica. Stadion gradski, Gledalaca: 1500, Sudija: Ilija Brdar (Novi Sad), Pomoćnik sudije 1: Dragan Milošević (Vršac), Pomoćnik sudije 2: Dušan Cvjetićanin (Sombor) Žuti kartoni: Cuđoe, Đurđević, Stojanović, Krstić (Radnik), Sedlar, Simov, Luković (Metalac).

Radnik: Puletić, Ožegović (od 68. Stavrić), Krstić, Đurđević )od 84. Ristić), Mitić, Bonsu Osei, Ilić, Jovanović, Cuđoe, Stojanović, Jeremić.

Metalac: Đogatović, Rodić, Mladenović, Sedlar, Simov, Vlašić, Luković, Lukić, Brkić (od 67. Stanić), Ivanović (od 89. Panić), Ćirković.

Rezultati 27. kola: Radnik - Metalac 1:1, Borac    - Teleoptik 2:0, Mladost - Sloga (K) 1:1, Timok - BSK 3:2, Inđija - Sloga (PM) 3:0, Bežanija - Sinđelić 1:0, Smederevo - Jedinstvo putevi 0:1, Dolina - Proleter 2:1.

Mladost    27    16    6    5    36:17    54
Metalac    27    14    7    6    33:11    49
Borac    27    12    7    8    23:18    43
Bežanija    27    10    11    6    30:22    41
Sloga (K)    27    11    6    10    33:28    39
Jedinstvo putevi    27    10    8    9    25:30    38
Sloga (PM)    27    11    5    11    31:38    38
Sinđelić    27    9    7    11    28:27    34