BSK pao sa penala

Lokalni sport - Utorak 19.11.2013 - 23:49

Fudbaleri BSK iz Bujanovca izgubili su, u 14. kolu Niške fudbalske zone, u Lebanu od ekipe Radana sa 3:2 i favorizovanog domaćina propisno namučili.

Džemailji BSK Džemailji BSK

Fudbaleri Radana su došli u vođstvo u 19. minutu: Miloš Stanković je na asistenciju Dojčinovića zatresao mrežu iskusnog Vidosavljevića.

Ekipa BSK-a je izjednačila u 39. minutu kada je Džemailji topovskim šutem sa 15-tak metara pocepao mrežu golmana Stojanovića.

Domaći fudbaleri su, u drugom poluvremenu, došli u vođstvo u 50.minutu ponovo preko Miloša Stankovića, kome je asistirao Mladen Savić. Bilo je to 2:1 za Radan.

U 57. minutu Nikola Milić, brzonogi špic Bujanovačana, vešto je pobegao odbrani domačih i savladao golmana Stojanovića za 2:2.

Pobednik je odlučen u 70. minutu kada je u šesnaestercu BSK-a srušen Krivošija, Fudaberi BSK-a su se bunili, ali sudija Ranđelović iz Niša je bio neumoljiv. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Mladen Savić.

Rezultati 14. kola: Dinamo – Bukovik 2.1, Radan – BSK Bujanovac 3:2, Zaplanjac – Napredak 2:0, Svrljig – Budućnost 4:0, Sloga – Vlasina 1:1, Pukovac – Pusta REka 1:1, Topličanin – Lužnica 2:0, Rudar Alpos – Balkanski 2:0.

Tabela: Dinamo 33, Radan  30, Balkanski 28, Sloga 28, Svrljig 27, Vlasina 26, Rudar Alpos 22, BSK Bujanovac 20, Lužnica 20, Bukovik 16, Budućnost 16, Zaplanjac 14, Topličanin 14, Pukovac 10, Pusta Reka 9, Napredak 9,

Parovi, poslednjeg, 15. kola: BSK Bujanovac – Dinamo, Balkanski – Zaplanjac, Lužnica - Rudar Alpos, Pusta Reka – Topličanin, Vlasina – Pukovac, Budućnost – Sloga, Bukovik – Svrljig, Napredak – Radan.