BSK tone ka dnu

Lokalni sport - Sreda 20.02.2013 - 00:44

Rukometaši BSK Hebe iz Bujanovca doživeli su novi poraz, u 13. kolu Prve lige “Istok”, ovog puta u Prokuplju od ekipe Topličanina, rezultatom 33:30.

Detalj sa meča BSK-a Detalj sa meča BSK-a

Prokupčani su ušli u meč motivisani, željni pobede i bodova jer se bore za opstanak u ligi. Utakmica je bila dugo neizvesna što govori rezultat na poluvremenu, nerešeno 14:14.

Meč je rešen u poslednjih nekoliko minuta, kada su rukometaši Topličanina čvestom igrom u odbrani i brzim kontrama došli do prednosti i pobede.

BSK je ovim porazom krenula ka dnu tabele iako su ambicije kluba i igrački sastav bili primereni osvajnju jednog od mesta u samo vrhu.

Rezultati 13. kola:         Jastrebac - Dubočica 54 33:35, Jagodina – RK Bor 36:24, Vlasotince – Đerdap 31:29, Topličanin – BSK Heba 33:30, Radnički 1951 – Planinka 21:26, Slobodna ekipa Žitorađa.

Planinka     13     10     1       2       398:297      21

Radnički 1951     13     10     0       3       378:339      20

Dubočica 54 (-2)  12     8       2       2       348:317      16

ORK Bor    13     8       0       5       346:339      16

Jagodina     13     6       2       5       364:357      14

Vlasotince 13     6       1       6       378:394      13

Jastrebac    13     6       0       7       407:388      12

BSK Heba 13     6       0       7       383:372      12