Cvele doneo veliku radost

Lokalni sport - Sreda 30.04.2014 - 10:15

Vranje - Petlići Dinama iz Vranja pobedili su, u redovnom kolu Prve lige petlića regiona istočne Srbije, ekipu Bora u gostima sa 3:0, poluvreme 1:0 i oduševili ljubitelje fudbala u gradu rudara.

Petlići Dinama Petlići Dinama

U redovima Dinama svi su odigrali nadahnuto i borbeno, a briljirao je Veljko Cvetković Cvele koji je postigao dva gola, u  12. i 44. minutu. Treći gol za Vranjance postigao je golgeter tima Mateja Jovčić u 60. minutu.

Za petliče Dinama su nastupili: Ognjen Ristić, Filip Mitić, Aleksandar Stojilković, Veljko Cvetković, Dragan Popović, Miloš Vučković, Aleksandar Milenković, Aleksa Popović, Vladimir Trajković, Filip Petrović i Mateja Jovčić.

Igrali su još: Đorđe Filipović, Nemanja Petrović, Milan Ilić, Nikola Pešić, Zoran Jašarević, Stefan Janković i  Mladen Trajković.