Dinamo doživeo još jedan PORAZ

Lokalni sport - Nedelja 12.08.2018 - 01:29

Dinamo iz Vranja doživeo je i četvrti poraz u 4. kolu Super lige Srbije od Mladosti iz Lučana, rezultatom 1:3 (0:1).

"Žuti" i dalje bez bodova
Strelci za ekipu Mladosti bili su Stefan Dimić u 30, Janko Tumbasević u 79. i Lazar Jovanović u 90. minutu, dok je poraz "žutih" ublažio Zakarije Suraka golom iz penala u 87. minutu susreta.

Dok se tim Mladosti popeo na treće mesto tabele Super lige, Dinamo je i dalje na poslednjem mestu, bez bodova i sa samo jednim postignutim golom, uz gol razliku 1:9.

U sledećem kolu, koje je na programu narednog vikenda, Dinamo će biti gost Voždovca, koji je u ovom kolu poražen od Radničkog u Nišu sa 1:0.