Dinamo krenuo porazom

Lokalni sport - Subota 08.02.2014 - 23:49

Fudbaleri Dinama, jesenji prvaci Niške zone, otpočeli su sa odigravanjem kontrolnih utakmica i na startu izgubili u Vranju od srpskoligaša Moravca iz Predejana, rezultatom 1:0.

fudbaleri Dinama fudbaleri Dinama

Utakmica je, na izuzetno lošem terenu za igru, protekla bez nekih izrazitih šansi na obe strane.

Pobednik je odlučen u 61. minutu kada je Karapandžić asistirao Milanu Petroviću koji je poslao loptu u mrežu Vranjanaca.
FK Dinamo - SFK Moravac (Predejane) 0:1

Vranje. Gradski stadion, Gledalaca.200, Sudija: Jovan Đorđević (Vranje), Strelac: 0:1 Milan Petrović u 61. minutu.
Dinamo: Danić, N.Tasić, Filipović, Ilić, Mihajlović, Nikolić, Dimić, Đokić, Stojilković, Veličković, Simonović.
Igrali su još: Demić, Vojinović, Savić, M. Tasić.

SFK Moravac (Predejane): Zdravković, Marković, Milan Kostić, Vjetrović, Stojilković, Marko Kostić, Ž. Stanković, D. Lazarević, A. Stanković, M. Lazarević, M. Stanković. Igrali su još: Stamenković, B. Stanković, Vidanović, Mitić, Mladenović, Janjić, Petrović, Karapandžić, Tasić.