Dinamo POKLEKAO i pred Radničkim

Lokalni sport - Subota 01.12.2018 - 21:03

Radnički iz Niša je u Surdulici ubedljivo savladao Dinamo iz Vranja rezultatom 4:0.

Haskić koban po Vranjance FOTO: Profimedia Haskić koban po Vranjance FOTO: Profimedia
Drugoplasirani tim Superlige dominirao je tokom utakmice i ubadljivim rezultatom savladao Dinamo iz Vranja, a najbolji akter utakmice bio je trostruki strelac Nermin Haskić.

Sastav Nenada Lalatovića je ovom pobedom pobegao trećeplasiranom Partizanu na osetna četiri boda prednosti, ali i prišao Crvenoj zvezdi na šest bodova zaostaka.

Otpor nejakog Dinama na ovoj utakmici trajao do 34. minuta, kada se Haskić po prvi put upisao u strelce sa bele tačke.

Iskusni napadač mrežu Ognjena Ristića pogodio je i u poslednjim trenucima prvog poluvremena, dok je svoj treći, a ukupno četvrt pogodak za svoj tim postigao u 64. minutu utakmice

U 60. minutu u strelce se upisao i Aleksandar Stanisavljević.

Dinamo je ubedljivo poslednji na tabeli srpskog prvenstva sa samo sedam bodova, osam manje od Zemuna i Rada.

Radnički u sredu ide u goste Voždovcu, dok Dinamo ide na noge Mladosti u Lučanima.