Dinamo ponovo na putu ka dnu

Lokalni sport - Ponedeljak 15.04.2013 - 08:56

Fudbaleri Dinama iz Vranja izgubili su na gostovanju u Pirotu od ekipe Radničkog sa 4:0, i opet se našli u najužem krugu kandidata za ispadanja iz Srpske fudbalske lige “Istok”.

Detalj sa meča Dinama Detalj sa meča Dinama

Vranjanci su pružili žestok otpor favorizovanom domaćinu koji se bori za ulazak u Prvu ligu Srbije, ali samo u prvom poluvremenu. Domaći fudbaleri u prvih 45 minuta uspeli su da postignu samo jedan gol.

Rezultatski sunovrat Dinama kreće od 49. do 60. minuta, kada primaju tri gola. Do kraja utakmice Piroćanci su mogli da postignu još koji gol, mada su i fudableri Dinama imali svoje šanse.

Golove za Piroćance postigli su Uroš Stojanov u 6. i 49. i Uroš Momić u 52. i 60. minutu.

Rezultati 20. kola: Radnički (P) – Dinamo 4:0, Radnik – Hajduk Veljko 2:0, Dubočica  1923 – Sinđelić 0:0, Trgovački – Morava (Ć) 3:2, Kopaonik – Trstenik ppt 2:1, Radnički (S) – Moravac  Orion 3:3, Car Konstantin – Žitorađa 5:1, Sloga – Borac (B) 1:0.

Sinđelić     20    14    3    3    21:7     45
Radnički (P)     20    13    3    4    33:8     42
Radnik     20    13    3    4    34:21     42
Moravac Orion     20    8    8    4    24:18     32
Žitorađa     20    9    4    7    26:19     31
Dubočica 1923     20    9    3    8    21:16     30
Sloga     20    9    3    8    32:29     30
Car Konstantin     20    8    4    8    37:34     28