DINAMO se vraća u život: Osvojen BOD na Banjici

Lokalni sport - Nedelja 24.02.2019 - 18:43

Ekipa Dinama iz Vranja upisala je treću uzastopnu utakmicu bez poraza u Superligi, pošto je u nedelju odnela bod sa Banjice iz duela sa Radom – 1:1.

Gol Dimitrova za remi u Beogradu FOTO: YouTube/Super liga Srbije printscreen Gol Dimitrova za remi u Beogradu FOTO: YouTube/Super liga Srbije printscreen
Posle dve uzastopne pobede na svom terenju, Dinamo je izborio sa Građevinarima i osvojio tek četvrti bod u gostima od početka sezone.

Sa druge strane, Rad je nastavio neverovatnu crnu seriju i odigrao 14. utakmicu u prvenstvu bez pobede

Poslednji put kada su Plavi slavili bio je septembar i na stadionu Kralj Petar je pala Mačva (1:0).

Građevinarima je ovo treći uzastopni remi, a poveli su sa 1:0 golom Gorana Smiljanića u 12. minutu i nadali se da je vreme za pobedu.

Hladan tuš je usledio u 64. minutu kada je ponovo Željko Dimitrov, kao pre nedelju dana protiv Spartaka, postigao pogodak za Vranjance i doneo im veliki bod u borbi za opstanak.

Zakuvalo se sada na dnu tabele, više nema "već viđenih" prvoligaša.