Dinamo slavio NA STRANI

Lokalni sport - Ponedeljak 06.03.2017 - 13:01

U prvom kolu prolećnog dela šampionata u Prvoj fudbalskoj ligi Srbije, fudbaleri Dinama slavili su sa 2:1 protiv Proletera, na gostovanju u Novom Sadu.

Dinamo u akciji, ilustracija. Foto: FK Radnik Dinamo u akciji, ilustracija. Foto: FK Radnik

Domaćin je u 7. minutu preko Mirosvljeva poveo sa 1:0.

Međutim, već nakon nekoliko dobrih napada Dinama, u 14. minutu se pred golom Novosađana najbolje snašao Đokić i poravnao rezultat na 1:1.

U 45. minutu Stojković je postigao drugi gol za Dinamo i ispostavilo se postavio konačan rezultat meča.

Nakon ove pobede Dinamo deli deveto mesto na tabeli Prve lige.

U narednom kolu u Vranju dočekuje Radničkog iz Pirota.