Jovanović sve rešio

Lokalni sport - Nedelja 17.06.2012 - 08:21

Petlići OFK Vranje savladali su na Gradskom stadionu vršnjake, ekipu Kosanice iz Kuršumlije, rezultatom 2:0.

OFK Vranje OFK Vranje

- Bio je to odložen meč, a velika vrućina onemogućila je mlade fuidbalere da iskažu do kraja svoj kvalitet. Pažnju zavređuje činjenica da su se svojski borili za savku loiptu i na taj način pokazali da vole svoj klub i fudbal – kaže Srba Ničić, agilni predstavnik OFK Vranje.

Golove za Vranjance postigli su Aleksandar Jovanović i Nikola Stojanović. Jovanović je razrešio sve dileme oko pobednika jer je postigao gol „na vreme“, u 7. minutu.

- Bolji smo od gostiju i to je bila odlična prilika da poružimo šansu svim našim igračima – navodi Ničić.

Goste treba pohvaliti jer su došli sa 11 igrača bez rezervi, koji su odigrali srčano i borbeno bez obzira na uslove.

OFK VRANJE - FK KOSANICA 2:0

Strelci: 1:0 – Jovanović u 7, 2:0 – Stojanović u 54. minutu, Stadion gradski, Gledalaca: 30, Sudija: Dejan Stajić (Vranje), Pomoćnici: Danijel Ristić, Jovan Đorđević (obojica Vranje).

OFK Vranje: Marko Stošić, Ivan Nedeljković, Miljan Cvetković, nemanja Stošić, Stefan Đorđević, Petar Ristić, Aleksandar Jovanović, Danilo Dodić, Nikola Stojanović, Lazar Bogdanović, Lazar Stošić.

Igrali su još: Uglješa Stefanović, Lazar Jovanović, Mihajlo Stevanović, David Đorđević, Lazar Paunović, Aleksandar Pešić, Marko Radan.

Kosanica: Filiseti, Ivanović, Vasić, Gajić, Ilić, Nedeljković, Đukić, Savić, Jovanović, Simić, Petrović.