Kadeti preskočili Leskovac

Lokalni sport - Subota 15.06.2013 - 09:53

Kadeti FK Dinamo Vranje, koje predvodi trener Zoran Stojanović Peca, pobedili su u Leskovcu ekipu Dubočice 1923, rezultatom 1:0 i nastavili sa uspesima.

Kadeti Dinama Kadeti Dinama

- Odigali smo zrelo, sigurno u odbrani, ne dozvoljavajući protivniku da se razmahne. Čekali smo svoju šansu i dočekali je u 52. minutu kada smo postigli gol i rešili pitanje pobednika – kaže Stanojković.

FK DUBOČICA 1923 – FK DINAMO 0:1
Leskovac. Strelac: 0:1 - Stefan Mihajlović u 52. minutu, Stadion Dubočice, Gledalaca: 50, Sudija: Vladimir Jovanović (Leskovac), Žuti kartoni: Đorđević (Leskovac), Trajković, Stamenković (Dinamo).

DUBOČICA 1923: Marković, Stojiljković, Marinković (Janković), Đorđević, Stojanović (Dojčinović), Mihajlović, Marko Kostić, Ilić, Marjan Kostić (Stamneković), Mirković, Kocić (Blagojević), (Marjanović).

Dinamo: Denis Šešivarević, Aleksandar Cvetković (Bojan Stojanović), Nikola Stojanović, Nikola Ristić, Marko Trajković, Stefan Mihajlović, Vladan Stanković, Tihomir Stamenković, Nenad Andrejević, Marko stošić, Vladimir Stojiljković (Nikola Stošić).

Igrač utakmice: Stefan Mihajlović (Dinamo)