Katastrofa Anđela

Lokalni sport - Četvrtak 13.06.2013 - 09:52

Fudbaleri Moravac Oriona iz Mrštana kod Leskovca savladali su ekipu vranjskog Garnizona Vranje, FK Nebeske Anđele u četvrtfinalu Kupa Istočne Srbije sa 7:0.

Sa lica mesta Sa lica mesta

Fudbaleri Moravca deklasirali su slabe domaćine i pokazali im da još uvek ne poseduju kvalitet za veće domete.

Bila je to igra “mačke i miša” kojoj je takt davao Milan Cakić, iskusni fudbalski majstor koji je bio prava enigma za fudbalere Anđela, posebno onih iz odbrane.

Sreća, pa su fudbaleri Moravca stali na poluvremenu, kad su vodili sa 6:0. Nisu hteli da dodatno ponižavaju nedoraslog protivnika što je za svaku pohvalu.

Tačku na utakmicu stavio je fantastičnio Cakić postigavši sedmi gol u 82. minutu.

FK NEBESKI ANDJELI – FK MORAVAC ORION 0:7

Vranje. Stadion “Jumko”, Gledalaca: 300, Sudija: Danilo Grujić (Niš) 8, Strelci: 0:1 Stamenković u 4., 0:2 Cakić u 19., 0:3 Nikolić u 20., 0:4 Janković u 23., 0:5 Blagojević u 30., 0:6 Cakić u 42., 0:7 Cakić u 83. minutu

NEBESKI ANDJELI: Popović 5, Ristić 5, Nackocić 5 (Jović 5.,5), Aleksov 5 (Stojanović 5,5), Nešić 5, Mladenović 5, Jovanović 5,5, Stajić 6, Stojiljković 5, Stojkov 5, Mitić 5 (Veljković -).

MORAVAC ORION: M. Mitrović -, S. Kostić 7, Milan Kostić 7, N. Ilić 7, Blagojević 7 (M. Ilić 7), Janković 7,, N. Mitrović - (Cakić 9), Cekić 8, Nikolić 7, Stamenković 8 (S. Ilić 7), Stefanović 7,5.

Igrač utakmice: Milan Cakić (Moravac Orion)