Levosoje odigralo za Moravu

Lokalni sport - Ponedeljak 05.05.2014 - 11:38

Vranje - Ekipa Levosoja priredila je najveće iznenađenje 24. kola Pčinjske okružne lige odigravši nerešeno 2:2 sa jednim od favorita prvenstva, ekipom vranjskog Garnizona, Nebeskih Anđela.

Levosoje Levosoje

Iako su fudbaleri Levosoja gubili na  poluvremenu  sa  2:0  u nastavku susreta angažovanom  i  borbenom  igrom  stigli su do izjednačenja.

Nerešen rezultat udaljio je Nebeske Anđele od borbe za  prvo  mesto.

Rezultat ide na ruku lideru na tabeli ekipi Morave iz Vladičinog Hana koja je lako preskočila još jedno gostovanje, pobedivši ekipu Biljače rezultatom 3:1.

Ovom  pobedom, a zahvaljujući  kiksu  Nebeskih  Anđela  ekipa Morave mirno ulazi u završnicu prvenstva sa osam bodova prednosti ispred drugoplasirane Pčinje i 10 bodova  ispred  Nebeskih Anđela koji  imaju  utakmicu  manje.

Rezultati 24. kola: Čelik -  Pčinja 2:3, Biljača - Morava 1:3,  Vihor - Pavlovac 2:3, Alakince – Mladost (B) 1:1, Trnovac – Mladost (S) 4:0, Trešnjevka – Vranjska Banja 2:6, Levosoje  – Nebeski Anđeli 2:2, Besa slobodan.

Morava    22    21    0    1    90:10    63
Pčinja    22    18    1    3    94:24    55
Nebeski Anđeli    21    16    5    0    75:14    53
Mladost (B)    23    15    2    6    71:29    47
Ternoci    22    14    2    6    44:23    44
OFK Alakince    23    11    7    5    51:25    40
Čelik    22    9    7    6    34:30    34
Vihor    23    10    1    12    52:63    31