Očekivan poraz u Nišu

Lokalni sport - Četvrtak 09.05.2013 - 08:59

Fudbaleri Dinama iz Vranja izgubili su, u vandrednom 25. kolu Srpske lige “Istok”, u Nišu od lidera na tabeli ekipe Sinđelića, rezultatom 1:0.

Tasić (Dinamo), u žutom dresu Tasić (Dinamo), u žutom dresu

Prema ocenama izveštača, Sinđelić je teškom mukom došao do pobede. Gol odluke pao je u 65. minutu nakon prodora jednog od igrača Sinđelića, iskosa sa desne starne i šuta kojim je pogodio stativu, a na odbijenu loptu natrčao napadač gostiju i ubacio je u mrežu.

Vranjanci su imali samo jednu šansu i to u 85. minutu preko rezerviste Osmanovića kada je iz povoljne situacije šutirao pored gola.

Karkteristika utakmice je da su obe ekipe odigrale slabo, nepovezano, a da Vranjnaci, naročito u prvom pluvremenu, teko da su prelazili na polovinu gostiju.

Rezultati 25. kola: Sinđelić – Dianmo 1:0, Radnik – Dubočica 1923 5:2, Car Konstantin – Trgovački 1:0, Sloga – Radnički (S) 3:1, Borac (B) – Kopaonik 1:2, Hajduk Veljko –Radnički (P) 1:0, Žitorađa – Morava (Ć) 2:0, Moravac Orion    - Trstenik PPT 2:1.

Sinđelić     25    17    4    4    27:11     55
Radnik     25    17    3    5    51:28     54
Radnički (P)     25    16    3    6    37:11     51
Žitorađa     25    13    4    8    32:19     43
Dubočica 1923     25    11    4    10    30:23     37
Moravac Orion     24    9    10    5    29:23     37
Sloga     25    11    4    10    38:40     37
Hajduk Veljko     25    9    8    8    30:30     35