Poraz u Smederevu za 10 sekundi

Lokalni sport - Subota 12.01.2013 - 11:50

Futsaleri kluba malog fudbala Vranje, u nastavku prvenstva Prve futsal lige Srbije, izgubili su u derbiju začelja, od poslednjeplasirane ekipe Smedereva, rezultatom 4:2.

Đorđević Đorđević

Goran Jović Beli, vidno je razočaran ishodom meča jer su njegovi puleni 15 sekundi pre kraja utakmice imali kolosalnu šansu da postignu gol i reše utakmicu.

- Kod rezultata 2:2, Buda Trajković se lepo oslobodio svojih čuvara, nesebično dodao loptu Daki Stošiću, a ovaj promašio čist zicer.

U poslednjih 10 sekundi primili smo dva gola i izgubili. Izuzetno težak poraz za nas koji može puno toga da odluči u nastavku prvenstva – kaže Jović.

Smederevci su poveli sa 2:0, a onda su Vranjanci izjednačili na 2:2. Strelci za KMF Vranje bili su Danijel Stošić Daka i Marjan Đorđević Macan.