Potrećilo: DINAMO poražen u Nišu

Lokalni sport - Nedelja 05.08.2018 - 21:19

U utakmici trećeg kola Super lige Srbije, Dinamo iz Vranja je kao gost izgubio od niškog Radničkog rezultatom 2:0.

"Žuti" još uvek bez bodova FOTO: Facebook/FK Dinamo Vranje
Iako su Vranjanci solidno parirali fudbalerima Radničkog u prvom poluvremenu, napadač Nišlija Aleksandar Stanisavljević je u praktično poslednjim sekundama prvog dela meča postigao vodeći gol.

Konačan rezultat utakmice postavljen je u 78. minutu, kada je Nikodijević postigao gol sa bele tačke.

Tako su vranjski „žuti“ uknjižili i treći poraz u elitnom fudbalskom takmičenju i zaseli na samo dno tabele Super lige Srbije.

Tome je, dobrim delom, kumovao i raspored koji je Vranjancima na samom startu debitantske sezone u Super ligi dodelio najteže protivnike.

U narednom, 4. kolu Super lige Srbije, Dinamo u Surdulici kao domaćin, očekuje ekipu Mladosti iz Lučana.