Šou Radivojevića

Lokalni sport - Subota 15.02.2014 - 02:21

Vranje - Košarkaši Morave savladali su, u 16. kolu Druge muške košarkaške lige Srbije, ekipu Vojvodine iz Novog Sada, još jednog od favorita prvenstva, rezultatom 82:76, po četvrtinama: 24:8, 6:23, 20:21, 32:24.

Utakmica je donela dosta uzbuđenja, domaći košarkaši su krenuli silovito i poveli u prvoj četvrtini 24:8, a potom u drugoj potpuno stali i izgubili 23:6. Bio je to šok za navijače Morave.

U drugom poluvremenu viđena je velika borba, a košrakaši Morave izvojevali su važnu pobedu, koja ih je odvela u sredinu tabele, tek na kraju utakmice.

Junak uzbudljive utakmice bio je Milan Radivojević koji je postigao 34 koševa i četiri trojke.

U narednom, 17. kolu košarkaši Morave gostuju ekipi Spartka u subotici.

KK MORAVA - KK VOJVODINA 82:76

Po četvrtinama: 24:8, 6:23, 20:21, 32:24.

Sudije: Slavomir  Stošović, Igor Đorđević, Vladica Cvetković, Delegat: Zoran Stevanić

Gledalaca: 700.

MORAVA: Kostić, Radivojević 34 (4), Vukašinović, Tešanović, V. Jovanović 10, Stanisavljević 3 (1), Milenković, Petrović, Stevanović, Stojanović 9 (1), Stanković 17 (2), Grujić 9 (1).

VOJVODINA: Šajin 16 (1), Kokanović 18 (3), Drobnjak, Janjić 6, Mirković 4, Pastornjički 11 (3), Jeremić 7 (1), Prica, Dželetović 2, Ćeranić 12.