Žokice bolje od Takova

Lokalni sport - Utorak 07.02.2017 - 12:02

Odbojkašice Vranja su sa 3:2 u setovima u Gornjem Milanovcu savladale ekipu Takova u utakmici Prve lige Srbije.

Važna pobeda na gostovanju. Foto: SSGV Važna pobeda na gostovanju. Foto: SSGV

Bila je to utakmica koja je odlučivala ko će zauzeti treće mesto na tabeli.

Domaće odbojkašice su bolje otvorile meč i povele sa 1:0 u setovima, koji su dobile sa 25:21.

Mijanović je odličnom igrom obeležila drugi set pa Vranjanke izjednačavaju na 1:1.

Vranje vodi sa 2:1 jer je dobilo treći set sa 25:20. Domaćin izjednačava na 2:2, jer dobija četvrti set sa 25:17.

Vranjanke su na kraju slavile u taj breku sa 15:9 i osvojile dva vrlo važna boda na gostovanju.

U narednom kolu Vranje kod kuće igra sa Smederevom.