Niška Naisa izgubila od Železničara iz Inđije

Nacionalni sport - Subota 13.04.2013 - 10:10

Rukometašice niške Naise poražene su rezultatom 27:25 (17:12) od Železničara iz Inđije koji je vodio većim tokom utakmice.

Nakon pobede nad Mileniumom u prethodnom kolu, rukometašice Naise su izgubile na svom terenu od Železničara. Ekipa iz Inđije je vodila većim delom utakmice, osim u 6. minutu kada je bilo 3:3.

Železničar je poveo sa 3:0, ali je Naisa uspela da izjednači na 3:3. Do 17. minuta prednost Železničara je bila samo gol razlike, a nakon toga usledile su loše kontre Naise i dobre odbrane Zlate Paplacko. U 20. minutu Železničar je vodio sa 11:8, a na kraju prvog dela igre sa 5 golova razlike (17:12).

U 37. minutu Železničar je opet imao prednost od 5 golova (20:15). Naisa je smanjila na 21:19 u 42. minutu, ali nije uspela da se više približi gošćama od 2 gola zaostatka.

Na kraju, Naisa je pretrpela 10. poraz u sezoni.

Naisa će posle ovog kola ostati na 7. mestu na tabeli.
NAISA - ŽELEZNIČAR 25:27 (12:17)

NAISA: Kačarević (9 odbrana, 1 sedmerac), Petković, Premović 2, Marković, Dimić, Čović 8(2), Mitrović, Lapajne 5(1), Žarković 2, Đoković 4(1), Nedeljković, J. Zdravković, T. Zdravković, Petrović 3, Tanasković, Filipović.

Sedmerci: 4/7
Isključenja: 2 minuta

ŽELEZNIČAR: Paplacko (16 odbrana, 3 sedmerca), Đorđević 4, Popović 4, Predojević, Đurović, Petrović 2, Janković, Belić 4(1), Stamenić, Cvetić, Orlović 3, Kostić 6(2), Stanić 4(1), Milić.