Prošli Selta, Saragosa i Maljorka

Sport - Petak 30.11.2012 - 11:16

Fudbaleri Selte, Granade i Maljorke obezbedili su plasman u osminu finala španskog Kupa Kralja.

ilustracija ilustracija

Najuzbudljivije je bilo u Vigu, gde je Selta posle produžetaka eliminisala Almeriju. Domaći su poveli golom Parka u 55. minutu, a u drugom minutu nadoknade Lago je postigao drugi gol i izborio produžetke. Odlučujući pogodak dao je De Lukas u 109. minutu.

Maljorka i Deportivo odigrali su bez golova, a tim sa Baleara prošao je dalje zahvaljujući većem broj golova u gostima jer je u La Korunji bilo 1:1. Zahvaljujući istom pravilu dalje ide i Saragosa, koja je izgubila od Granade 2:1, ali je prvi meč na Romaredi dobila sa 1:0.

U sredu su prolaz dalje obezbedili Atletiko, Levante, Valensija i Hetafe, kao i Barselona i Sevilja.

U utorak su dalje prošli Betis, Osasuna, Kordoba, Las Palmas, Malaga i Real Madrid.