Barselona u nadoknadi vremena do sva tri boda protiv Levantea

Svetski sport - Ponedeljak 11.04.2022 - 12:30

Fudbaleri Barselone pobedili su sinoć u gostima Levante sa 3:2, u 31. kolu španske La Lige.

Strelci za Barselonu bili su Pjer Emerik Obamejang u 59, Pedri u 63. i Luk De Jong u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Levante postigli su Hose Luis Morales iz penala u 52. i Gonzalo Melero iz penala u 83. minutu.

Barselona je zabeležila 17. pobedu u prvenstvu nalazi se na drugom mestu sa 60 bodova, 12 manje i utakmicom manje od prvoplasiranog Real Madrida. Levante je na pretposlednjoj, 19. poziciji sa 22 poena.

U narednom kolu, Barselona će dočekati Kadiz, dok će Levante gostovati Granadi.