Radnik poražen na Banjici

Lokalni sport - Nedelja 02.08.2015 - 01:15

Vranje – Fudbaleri Radnika iz Surdulice poraženi su od beogradskog Rada sa 4:1 u utakmici 3. kola Superlige Srbije.

Goleada na Banjici. Foto: FK Rad, zvanični sajt Goleada na Banjici. Foto: FK Rad, zvanični sajt

Domaćin je poveo u 6. minutu golom Miodraga Dabića. Posle početnog vođstva Rad je kontrolisao utakmicu, uz stalne prodore ka golu protivnika

Na 2:0 povisio je Nemanja Arsenijević u 23. minutu, golom iz penala.

Milan Ćulum je u 34. minutu smanjio vođstvo Rada na 2:1, nakon greške odbrane domaćeg tima.

U drugom poluvremenu Radnik je imao nekoliko ozbiljnih šansi za gol, ali je u 79. minutu Uroš Nenadović postigao treći gol za Rad. Konačan rezultat odredio je Nemanja Mihajlović u 84. minutu utakmice.

U narednom kolu Radnik kod kuće igra sa Borcem iz Čačka.