Zlato i srebro za kik boksere

Lokalni sport - Ponedeljak 27.04.2015 - 05:54

Vranje - Vranjski kik bokseri na Prvenstvu Srbije za juniore u discipline K1 u Lazarevcu osvojili su dve zlatne i jednu srebrnu medalju.

Kako prenosi Sportski savez grada Vranja u kategoriji do 48 kilograma kod juniorki zlato je osvojila Milica Mirković i Marijana Simonović u kategoriji do 56 kilograma.

U juniorskoj konkurenciji u kategoriji do 57 kilograma Jovan Janković iz Vranja je osvojio srebrnu medalju.

Na prvenstvu je učestvovalo 87 takmičara  iz 33 kluba.

Takmičenje u Lazarevcu bilo je izbornog karaktera za Evropsko juniorsko prvenstvo.

Takmičare očekuje još jedno izborno prvenstvo nakon čega će biti poznato ko će od takmičara nastupiti za reprezentaciju Srbije.