Zvezda "peticom" do četiri boda prednosti

Nacionalni sport - Subota 29.03.2014 - 19:36

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Voždovac sa 5:1 (4:0) u meču 21. kola Jelen Superlige Srbije.

Starsport Starsport

Zvezda posle 11. uzastopnog trijumfa ima četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan, koji u nedelju od 14.30 igra sa OFK Beogradom.

Zvezda je od 17. minuta vodila pogotkom Nenada Milijaša, Dauda je duplirao prednost u 29. minute, samo tri minuta kasnije Lazović je dao svoj prvi gol u sezoni, a u 45. minutu Mrđa je dao četvrti gol.

Početkom drugog poluvremena Sekulić je smanjio, ali je Mrđa novim golom povisio na 5:1 i ispostavilo se da je to bio konačni rezultat.

Crvena zvezda: Bajković, Pečnik, Kelhar, Pavićević, Mijailović (Petković 72'), Kovačević, Milijaš, Ninković, Lazović, Dauda (Savićević 63'), Mrđa.

Voždovac: Supić, Dukić, Projić, Dragović, Vasiljević, Božić, Sekulić, Babović, Obradović (Karaklajić 33'), Pavićević, Marušić.