Lokalne vesti - Petak 10.10.2025 - 10:17
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u četvrtak uveče na putu između sela Reljan i Aliđerce, kod Preševa, teško je povređen biciklista, koji je u toku večeri podlegao povredama.
Foto: Ilustracija
Do nesreće je došlo kada je automobil, usled neprilagođene brzine udario u zadnji deo bicikla kojim je upravljao muškarac F.D., star 53 godine, iz sela Strezovce.
Usled udara, biciklista je pao na kolovoz, zadobivši teške telesne povrede. Hitna pomoć je veoma brzo prebacila povređenog u ZC Vranje, ali on je u toku večeri preminuo zbog težine zadobijenih povreda.
Nepoznati vozač je, prema podacima sa uviđaja, napustio mesto nesreće i povređenog čoveka, udaljivši se u nepoznatom pravcu.
Naloženo je pronalaženje vozača, kao i nejgovo hapšenje, zbog tri krivična dela, i to, „teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja“, „ugrožavanje, javnog saobraćaja“, kao i „nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi“.
S.T.
Ok Radio
Vrati se na kategoriju Lokalne vesti
Komentari
Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni.
Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.