KONAČNO POBEDA "DINAMA" NA GOSTOVANJU

Lokalne vesti - Ponedeljak 04.12.2006 - 16:16

U poslednjem jesenjem 21. kolu Prve “Telekom” lige Srbije “Dinamo” je u gostima savladao ekipu “Sevojna” sa 2:1. Domaći su poveli u 30. minutu golom Virića. Izjednačio je iz prvog dosudjenog jedanaesterca u ovoj sezoni Igor Stojković u 57. minutu. Kada se očekivao remi Dalibor Mitrović je u 90 minutu, sa 25 metara, uputio udarac za pobedu. Predsednik ”Dinama” Nebojša Zupančić kaže da su fudbaleri i stručni štab verovali u pobedu. Fudbaleri “Dinama” prolećni deo prvenstva čekaće u gornjoj polovini tabele sa 29 bodova. U 21 utakmici Vranjanci su zabeležili sedam pobeda, osam remija i šest poraza uz gol razliku 19:16.