Recko lomio svlačionicu i UDARAO VASPITNE! (VIDEO)

Lokalne vesti - Nedelja 12.05.2019 - 11:23

Prvi čovek Dinama iz Vranja, Dragan Antić Recko je, u svom prepoznatljivom stilu, objasnio kako je motivisao svoje igrače da poraz od Spartaka pretvore u pobedu.

Na kraju, ipak, osmeh FOTO: G. Mitić/OK Radio Na kraju, ipak, osmeh FOTO: G. Mitić/OK Radio
Dinamo je meč sa Spartakom dobio nakon dramatičnog preokreta; prvo poluvreme su gosti završili vođstvom od 1:0, da bi „žuti“ u drugom delu postigli dva gola i tako obezbedili tri boda velika kao kuća.

To je dobro iznerviralo Dragana Antića jer samo pobeda Vranjance ostavlja u trci za opstanak u ligi.

Šef struke „žutih“ se najpre zahvalio navijačima koji su ekipi, kako je rekao, dali „vetar u leđa“.

Dinamo je prvo poluvreme odigrao u grču, tako da je na odmoru Recko morao nešto da preduzme, a novinarima je, bez dlake na jeziku, objasnio i šta.

- Polomio sam pola svlačionice, nekima sam možda i vaspitnu udario jer onako igrati za Dinamo, ono je tragedija!

Ne može da se igra za Dinamo, da nosiš dres Dinama i da se boriš tako.

Moraš da ostaviš srce na terenu ako hoćeš da igraš za Dinamo.

Pojedinci će završiti karijeru u Dinamu ovom utakmicom, jer vidim da ne mogu na njih da računam – rekao je Antić.

U ime Spartaka, pred novinare je izašao sportski direktor Ljubiša Dunđerski koji je najpre čestitao Antiću.

- Čestitamo na pobedi, šefe, zaslužili ste je.

Mi smo došli sa izmešanim sastavom, čisto da vidimo na koga možemo da računamo sledeće sezone i zadovoljni smo kako su momci odigrali.

Primili smo dva gola u drugom poluvremenu i to je danak neiskustvu naše ekipe - rekao je Dunđerski.