TRI GODINE NEMA POMAKA U ISTRAZI: Još se ne zna ko je zapalio mašine preduzeća 5D

Lokalne vesti - Sreda 20.04.2022 - 13:07

Istraga u slučaju paljevine voznog parka firme „5D“ u selu Panevlje, koja se dogodila sredinom aprila 2019, nije mnogo odmakla ni posle dve godine.

Foto: S.Tasić/OK Radio Foto: S.Tasić/OK Radio
U OJT u Vranju kažu da se intezivno se u saradnji sa policijom radi na rasvetljavanju i pronalaženju NN izvršioca.
 
- U period od 2019. godine do danas uzet je bukalni bris od preko 250 osoba radi određivanja DNK profila I upoređivanja sa DNK profilima pronađenim na licu mesta.
 
Donete su naredbe za veštačenje nadzornih kamera, kao i mobilnih telefona - navode iz Osnovnog javnog tužilaštva u Vranju, a prenosi potal VOM.
 
Pre tri godine, u noći između 14. i 15. aprila na bazi preduzeća „5D“ u selu Panjevlje zapaljene su mašine i vozni park ovog preduzeća. 
 
Trojica maskiranih i naoružanih muškaraca ušli su u bazu I počeli da pale mašine. 
 
Nije bilo povređenih, ali je šteta ogromna.
 
OK Radio

Vrati se na kategoriju Lokalne vesti

Komentari

Vulgarni, uvredljivi i komentari u kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje, neće biti objavljeni. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije OK Radija.

Ostavite komentar:

Ime:
Email:
Komentar:
 //