BSK i dalje tone

Lokalni sport - Subota 20.04.2013 - 10:29

Fudbaleri BSK iz Bujanovca, u vanrednom 21. kolu Niške fudbalske zone, pomalo neočekivano izgubili su u Vučju od istoimene ekipe sa 2:1.

Sa utakmice BSK-a Sa utakmice BSK-a

To je Vučjancima bila prva pobeda nakon  pet uzastopnih poraza i potonuća na dnu tabele.

Domaćin je poveo u 4. minutu golom iz jedanesterca, potom i povećao  vođstvo na 2:0.

Bujanovčani su smanjili rezultat na 2:1 koji se pokazao konačnim, pred kraj utakmice, takođe iz jedanesterca.

Trener Radoje Aleksić nezadovoljan je igrom svojih igrača, brojnim neiskorišćenim šansama, ali i slabim suđenjem. Smatra da je jedanesterac u 4. minutu prestrogo dosuđen i da je to na kraju rešilo utakmicu.

- Nastavljamo grčevitu borbu za opstanak, dolazi nam ekipa  Napretka iz Aleksinca, nemamo više pravo na greške i očekujemo sigurnu pobedu – navodi Aleksić.

VUČJE - BSK 2:1 (1:0)

Stadion ispod Kukavice, gledalaca: 200, sudija: Milan Milojević (Niš) 7,5

Strelci: 1:0 Nastić u 4. minutu (iz jedanaesterca), 2:0 M. Mitić u 50. za Vučje, i 2:1 Jaćimović u 86. minutu (iz jedanaesterca) za BSK.

Žuti kartoni: M. Mitić, Janković (Vučje), S. Stojković (BSK).

VUČJE: Stamenković 7, Stojić 7,Stanović 6,5, Antanasijević 7,5, Stevanović 7,5, Nastić 8, M. Đokić 7 (A. Đokić 6), Janković 6 (Stojiljković 6), Mitić 6,5 Ranđelović 7, Kocić 7 (Mijalković 6).

BSK: Vidosavljević 6,5, Krstić 6, Ibraimi 6, Vjetorivć 6,5 (Stanković 6), Jovanović 6, Stojković 6, S. Stojanović 6, Mladenović 6, Karkić 6, Jaćimović 7 i Stojiljković 7.

Igrač utakmice: Perica Nastić

Rezultati 21. kola:  Vučje – BSK Bujanovac 2:1, Rudar Alpos – Svrljig 0:0, Lužnica – Pukovac 4:0, Jedinstvo – Malošište 1:1,   Napredak – Zloćudovo 1:1, Sloga – Vlasina 1:0, Pusta Reka – Balkanski 1:0, Zaplanjac – SFK Moravac 2:1.

SFK Moravac      21     16     2       3       48:13          50

Rudar Alpos        21     15     2       4       41:20          47

Sloga          21     15     1       5       47:25          46

Pusta Reka (-1)    21     14     3       4       34:17          44

Zaplanjac   21     12     3       6       42:22          39

Vlasina       21     11     3       7       48:26          36

Balkanski   21     11     0       10     32:31          33

Lužnica       21     9       2       10     34:24          29