Mladost slaba za Nišlije

Lokalni sport - Utorak 10.12.2013 - 16:41

Odbojkaši Mladosti iz Vranja izgubili su, u 8. kolu Druge odbojkaške lige “Istok”, od lidera na tabeli ekipe Niša, rezultatom 3:0 i ustalili se u sredini tabele.

OK Mladost OK Mladost

Vranjski odbojkaši su pružili žestok otopr samo u drugom setu kada su bili na domak uspeha, ali su gosti uz iskustvo i sreću dobili set, tesno sa 26:24.

U prvom i trećem setu, Nišlije su dominirale i pokazale da su puno bolji i organizovaniji klub od Mladosti.

Ekipa Mladosti nalazi se, trenutno, na 6. mestu sa 4 pobede i 4 poraza i 11 osvojenih bodova.

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, Vranjanci gostuju ekipi Topličanina iz Prokuplja.

Rezultati: 8. kola: Desetka - SFS Borac 3:0, Milenijum - OK Pirot 3:0, Jagodina - Topličanin 3:0, Mladost - Niš 0:3 (16:25, 24:26, 16:25), Radan - Hajduk Veljko 0:3.

Tabela: Niš 22, Jagodina 20, Desetka 16, Topličanin 13, Milenijum 12, Mladost 11, Radan 11, Hajduk Veljko 8, SFS Borac 5, OK Pirot 2.