Novi poraz futsalera

Lokalni sport - Utorak 19.11.2013 - 11:33

Fudbaleri kluba malog fudbala Vranje izgubili su, u 5. kolu Prve futsal lige Srbije, u Novom Pazaru od istoimene ekipe sa 3:1 i ponovo najavili grčevitu borbu za opstanak.

Stojanović, desno Stojanović, desno

Iako iskusniji, Vranjanci nisu stigli do boda ili sva tri jer su u finišu meča, u poslednjih pet minuta načinili kardinalne greške u odbrani i primili dva gola.

Puleni trenera Gorana Jovića Belog bili su oslabljeni neigranjem kapitena Predraga Pepija Nikoliča zabog povrede.

Vranjanci su poveli preko Igora Stojanovića Žiketa sa 1:0 u 23.minutu, kontrolisali igru i imali šanse da dokrajče zbunjenew igrače domaćina.

Nisu iskoristili svoje šanse i stigla je kazna u 30. minutu kada je Sadović izjednačio.

U poslednjih pet minuta primljena su olako još dva gola i nastala je velika raodost preko 600 navijča domaći jer je ovo bila njihova prva pobeda.

Činjenica je da će mali fond prvoligaških igrača biti i ove sezone veliki hendikep za Vranjance.

Za KMF Vranje su nastupili: Ristić, Stošić, Stojanović, Krstić, Stevanović, Stanojević, Veličković. Nisu igrali: Novković, Dodić i Tasić.

Fudbaleri KMF Vranje nalaze se, trenutno, na 7. mestu sa 4 boda u konkurenciji 10 ekipa.