Poraz Hančana u Aleksincu

Lokalni sport - Petak 01.11.2013 - 00:36

Rukometaši Morave iz Vladičinog Hana izgubili su, u 5. kolu Druge rukometne lige grupa Morava, u Aleksincu od istoimene ekipe, rezultatom 31:27, poluvreme 17:15.

RK Morava RK Morava

Hančani su odlično odigrali do pred kraj utakmice, a onda je usledio pad u igri i nekoliko čudnih odluka sudija, te je  poraz bio neizbežan.

Prvo poluvreme su dobili sa 17:15 i prilično namučili, favorite na ovom meču, ekipu Aleksinca.

Hanski rukometaši su ušli u formu, igraju dobro, ali izostaju rezultati. Naredne utakmice pokazaće da li je prošla rezultatska kriza.

Rezultati 5. kola Druge rukometne lige greupa Morava: BELA PALANKA - NIŠKA BANjA 34:24 (13:13), ALEKSINAC - MORAVA 31:27 (15:17), PROGRES - RADAN 24:36 (12:20), PIROT - HISAR 26:35 (14:19).

Tabela, posle 5. kola: RADAN 8, BELA PALANKA 8, HISAR 8, ALEKSINAC 8, NIŠKA BANjA 5, PROGRES 2, MORAVA 1, PIROT 0.