Poraz Mladosti u Lebanu

Lokalni sport - Sreda 02.04.2014 - 09:04

Vranje - Odbojkaši Mladosti iz Vranja izgubili su, u 15. kolu Druge lige grupa Istok, u Lebanu od ekipe Radana sa 3:0.

OK Mladost Vranje OK Mladost Vranje

Iako su odbojkaši Mladosti, u susretu ekipa iz donjeg dela tabele, važili za favorita odigrali su slabo i poraz je bio neminovan.

Prvi set su izgubili sa 25:16, u drugom je bilo 25:19, dok su vranjski odbojkaši pružili nešto bolju igru u trećem setu koji su, takođe, izgubili, rezultatom 25:23.

Ekipa Mladosti je na 7. mestu u konkurenciji 10 ekipa. Ima šest pobeda, devet izgubljenih mečeva i 17 osvojenih bodova.

U narednom 16. kolu, odbojkaši Mladosti dočekuju ekipu Hajduk Veljka iz Neogotina i biće to prilika da se, najzad, ukjnjiže novi bodovi.

Rezultati 15. kola: Pirot - Desetka 2:3, Hajduk Veljko - Jagodina 2:3, Radan - Vranje 3:0.

Tabela: 1. Niš 38, 2. Jagodina 36, 3. Desetka 32, 4. Milenijum 24, 5. Topličanin 21, 6. Hajduk Veljko 18, 7. Mladost 17, 8. Radan 15, 9. SFS Borac 11, 10. Pirot 7.