Treći poraz BSK-a

Lokalni sport - Ponedeljak 30.09.2013 - 11:01

Fudbaleri BSK iz Bujanovca izgubili su u 7. kolu Niške fudbalske zone, od ekipe Lužnice u Babušnici sa 2:1, ali su igrom i zalaganjem pokazali da mogu ravnopravno da se nose sa svakom ekipom u ligi.

Sa utakmica BSK-a Sa utakmica BSK-a

Viđena je ravnopravna borba, ali je utakmicu prelomio dosuđeni jedanesterac za domaćina u 20. minutu. Siguran realizator bio je Đurović.

Do drugog gola, ekipa Lužnica je došla nakon preciznog šuta Zlatanovića sa 18 metara, a golman Bujanovačana Vidosavljević bio je nemoćan.

Bujanvčani su uspeli da preko Trajkovića postignu gol i donesu rezultatsku neizvesnost, ali njihovi strelci su bili neprecizni i propustili prilike za izjednačenje.

U narednom 8. kolu, Bujanovačni dočekuju ekipu Puste Reke i očekuje se njihova sigurna pobeda.

FK LUŽNICA - FK BSK Bujanovac 2:1 (1:0)
Strelci: 1:0 – Đurović u 20. minutu (iz jedanesterca), 2:0 – Zlatanović u 50, 2:1 – Trajković u 72. minutu za BSK.

Babušnica. Gledalaca: 100, Sudija: Jelena Cvetković (Leskovac),  Pomoćnici: Boris Prokopović i Maja Krstić (oboje Leskovac), Delegat: Goran Dinčić (Aleksinac).

Žuti kartoni: Petrović (Lužnica), Krstić (BSK).

Lužnica: Bojić 7, D. Stojković 6 (Dimitrijević 6,5), Petrović 7, M. Stojković 6,5 D. Jovanović 7, S. Stanković 6,5, Đurović 7,5, D. Zlatanović 7,5, Stojić 6 (A. Stanković 6), M. Stanković 7, N. Jovanović 6 (D. Petrović 6,5).

BSK Bujanovac: Vidosavcljević 6,5, S. Stojanović 7,5, Trajković 7,5, A. Krstić 6, Dodić 6, Stanković 6, Dimić 6 (M. Stojanović -), A. Stojanović 6 (S. Krstić -), Ristić 6,5 I. Stojković 6, milić 7.

Igrač utakmice: Đurović (Lužnica).

Rezultati 7. kola: Topličanin – Dinamo 0:3, Lužnica – BSK Bujanovac 2:1, Sloga – Zaplanjac 2:1, Pukovac – Svrljig 1:3, Rudar Alpos – Radan 1:3, Balkanski – Napredak 0:0, Pusta Reka – Bukovik 2:2, Vlasina – Budućnost 3:0.

Dinamo     7    6    0    1    21:3     18
Radan     7    6    0    1    18:8     18
Balkanski     7    5    1    1    14:3     16
Svrljig     7    4    2    1    12:6     14
Vlasina     7    4    1    2    12:7     13
Sloga     7    4    0    3    8:8     12
Lužnica     7    4    0    3    10:12     12
BSK Bujanovac     7    3    1    3    8:6     10