Vranjanci se pozlatili u Aleksincu

Lokalni sport - Ponedeljak 17.12.2012 - 00:14

Vranjski kik bokseri osvojili su tri zlatne medalje i tri srebrne, na prvenstvu Centralne Srbije za pionire, kadete, juniore i seniore u disciplini K-1, u „B“ klasi, održanom u Aleksincu.

- Učestvovalo je 58 takmičara iz 14 klubova, konkurencija je bila žestoka i zadovoljni smo onim što su priukazali naši bokseri – ističe treneri, Igor Mladenović i Vedran Tašković.

Zlato su osvojili: Dragana Sretenović, 65 kg; Radomir Nedeljković, 60 kg. I Aleksandar Petrović, 63,5 kg.

Srebro su osvojili: Lazar Lanji, 65 kg, Anđelija Zdravković, 42 kg. I Stole Bektašević, 47 kg.

U Aleksincu je održan i drugi deo prvenstva Srbije u disciplini „lou kik“.

Pobednici polufinala u Smederevu sastali su se u finalu u Aleksincu,  a vranjskim bokserima je pripala jedna zlatna i jedna bronzana medalja.

Zlatom se okitio Radomir Nedeljković, do 60 kg, a bronzom Marko Marković, do 57 kg.