Vranjanci uspešni

Lokalni sport - Sreda 10.04.2013 - 08:32

Rukometaši Vranja ostvarili su i 15 pobedu za redom, ovog puta u Beloj Palanci protiv istoimene ekipe, tesnim rezultatom 33:32, poluvreme 19:16.

Sa meča RK Vranja Sa meča RK Vranja

Vranjanci su teže nego se očekivalo došli do pobede. Iako su vodili tokom cele utakmice, u poslednjim minutima su se kockali sa rezultatom.

Ipak, nisu dozvolili iznenađenje i zasluženo su slavili.

Rukometaši gradskog rukometnog kluba Mladost zasluženo su poraženi u Niškoj Banji, rezultatom 35:28, poluvreme 19:13.

Domaćin je pokazao da je iskusnija i kvalitetnija ekipa od vranjskog “dečjeg vrtića”.

Rukometaši hanske Morave igraju danas i ukoliko podede drugu ekipu Dubočice u Leskovcu obezbediće opstanak u ligu.

Rezultati 15. kola:     Niška Banja – Mladost 35:28 (19:13), Bela Palanka – Vranje 32:33 (16:19), Radan - Hisar, odloženo, Progres – Aleksinac 31:23, Dubočica 54 II - Morava, sreda, 10. aprila, u 18 i 30 časova, Pirot – Železničar II     36:22.

Vranje 1957     15    15    0    0    551:347     30
Radan     14    12    0    2    480:353     24
Pirot     15    11    0    4    556:441     22
Bela Palanka     15    11    0    4    477:418     22
Hisar     14    10    0    4    429:345     20
Niška Banja     15    8    0    7    451:448     16
Aleksinac     14    5    0    9    395:455     10
Morava     14    4    1    9    431:509     9