Vranjanke preslabe i za domaći teren

Lokalni sport - Subota 16.03.2013 - 11:38

Rukometašice Vranja izgubile su u Sportskoj hali u Vranju, u 15. kolu Prve lige Istok od ekipe Mladog radnika iz Radinaca kod Smedereva, rezultatom 20:16.

ŽRK Vranje ŽRK Vranje

Gošće su pokazale da mlade Vranjanke ne mogu da im adekvatno pariraju jer su odličnom odbranom došle do sigurne pobede i novih bodova.

Utakmica je rešena još u prvom poluvremenu koje su gošće dobile rezultatom 12:6.

Samo 6 postignutih gola u prvom poluvremenu pokazlo je moć i trenutnu snagu domaćih rukometašica koje ovim porazom neće sebe dovesti u poziciju za ispadnje iz lige, jer postoje i ekipe mnogo slabije od njih poput Đerdap iz Kladova i Mladosti iz Smederevska Palanke.

Ekipa ŽRK Vranje sa  12 bodova, ekipa Vranja je na 7. mestu a u narednom kolu gostuje u Prokuplju domaćem Topličaninu, bez realnih šansi na uspeh.