Novi pad "Orlova"

Nacionalni sport - Četvrtak 19.09.2013 - 17:16

Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je od domaćina Slovenije sa 92:74 u utakmici za plasma na svetsko prvenstvo u Španiji.

Slovenija porazila Srbiju sa 18 poena razlike (Foto: B92) Slovenija porazila Srbiju sa 18 poena razlike (Foto: B92)
U prvom poluvremenu Slovenija je bila bolja sa 18 poena razlike, a “orlovi” su igrali malo bolje u drugoj deonici meča, 30:16, 23:19, 18:20, 19:21, po četvrtinama.

Srbija će se tako u subotu boriti za sedmo mesto, koje vodi na Svetsko prvenstvo, što je bio i cilj tima pre odlaska na EP.