BSK-u samo bod

Lokalni sport - Četvrtak 10.10.2013 - 10:00

Vranje - Fudbaleri BSK iz Bujanovca uspeli su da remiziraju na svom terenu protiv borbene ekipe Puste Reke, rezultatom 2:2, u najslabijoj igri ove jeseni.

Sa mečeva BSK-a Sa mečeva BSK-a

Bujanovački “romantičari” došli su u vođstvo u 5. minutu preko brzonogog Milića, ali je radost vernih navijača kratko trajala. Gosti su u 15. i 17. minutu postigli dva gola i opravdano se radovali.

Gostujući napadač,i Nikola Ilić bio je nerešiva enigma za odbranu Bujanovčana, postigao je prvi gol, a za drugi asistirao Stojanoviću.

Gosti iz Bojnika imali su inicijativu i stalno atakovali na gol Vidosavljevića. Imali su potpunu inicijativu u prvom delu utakmice, ali nisu upeli da uvećaju rezutatsku prednost.

- Nismo odigrali kako smo se dogovorili. Prosto nisam mogao da prepoznam moje igrače. Mislili su lako će, ali se pokazalo da nema slabe ekipe u ligi.

Malo su se zaneli nekim uspesima i moraju da se spuste na zemlju. Nadam se da se ovakava igra neće više ponoviti.

Nije sramota izgubiti, već je sramota ne boriti se za dres svog kluba – kaže za OK Radio trener BSK-a, Rade Aleksić.

Bujanovački fudbaleri izjednačili su u 60. minutu kada je gostujući igrač srušio kapitena Milića u svom šesnaestercu, a solidni sudija Nenad Ilijić pokazao na belu tačku. Siguran realizator, za konačnih 2:2, bio je upravo Milić.

FK BSK Bujanovac – FK PUSTA REKA 2:2 (1:2)

Bujanovac. Gledalaca: 200. Sudija: Nenad Ilijić (Svrljig) 7. Strelci: Milić u 5 i 60 (iz jedanaesterca) za BSK, N.Ilić u 15. i S. Stanković u 17. minutu za Pustu reku. Žuti kartoni: Mladenović, N. Petrović, Janković i Jovanović (Pusta reka)

BSK: Vidosavljević 6, S.Stojanović 6, S.Krstić 5,5, A.Krstić 5,5, Tasić 6, Stanković 5 (od 46. Mitić 5,5), Dimić 5,5 (od 46. Đorđević 5), Stojković 5, Ristić 5,5 (od 65. A.Trajković -), Džemaili 5,5), Milić 6

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, N.Petrović 6, S. Miljković 6, Mladenović 7, S.Petrović 7, Janković 7, Jovanović 6 (od 76. M.Ilić-), Mitrović 6 (od 65 Jović-), N.Ilić 7,5, M.Miljković 6,5, Saša Stanković 6 ( od 46 Davidović 6,5)

Igrač utakmice: Nikola Ilić (Pusta reka).

Rezultati 8. kola: Dinamo – Rudar Alpos 2:0, BSK Bujanovac – Pusta Reka 2:2, Zaplanjac – Budućnost 1:0, Bukovik – Vlasina 2:0, Napredak – Lužnica 0:0, Radan – Balkanski 2:1, Svrljig – Topličanin 1:0, Sloga – Pukovac 4:0.

Dinamo     8    7    0    1    23:3     21
Radan     8    7    0    1    20:9     21
Svrljig     8    5    2    1    13:6     17
Balkanski     8    5    1    2    15:5     16
Sloga     8    5    0    3    12:8    15
Vlasina     8    4    1    3    12:9    13
Bukovik     8    4    1    3    12:12    13
Lužnica     8    4    1    3    10:12    13