Po kiši do vredne pobede

Lokalni sport - Četvrtak 08.05.2014 - 12:07

Vranje - Petlići Dinama iz Vranja pobedili su, u redovnom kolu Prve lige petlića regiona istočne Srbije, ekipu Sloge iz Leskovca na svom terenu sa 3:0, poluvreme 0:0 i strpljivom igrom došli do vredne pobede.

Petlići, FK Dinamo Petlići, FK Dinamo

Mladi fudbaleri Dinama igrali su borbeno i angažovano i  strpljivom igrom slomili otpor protivnika u drugom poluvremenu.

Radost svojim vermin navijačima svojim golovima doneli su: Mateja Jovčić u 37, Veljko Cvetković u 51. I Aleksa Popović u 61. minutu.

Utakmicu je očekivano dobro odsudila mlada sudijska trojka iz Vranja na čelu sa Stefanom Mitrovićem.

Za petliče Dinama su nastupili: Đorđe Filipović, Marko Novković, Aleksandar Stojilković, Veljko Cvetković, Dragan Popović, Milovan Vučković, Aleksandar Milenković, Aleksa Popović, Zoran Jašarević, Filip Petrović i Mateja Jovčić.

Igrali su još: Nikola Pešić, Milan Ilić, Vladimir Trajković, Stefan Janković, Nikola Veličković, Marko Rašić i Ivan Stošić.