Ristić umirio Kruševljane

Lokalni sport - Subota 05.10.2013 - 09:23

Pioniri Dinama iz Vranja na gostovanju u Kruševcu ekipi Napretka pružili su žestok otpor i kvalitetnu igru, i odigrali 1:1, u redovnom kolu pionirske lige RIS grupa Sever.

Pioniri Dinama Pioniri Dinama

Da li je u pitanju izlazak iz rezultatske krize pionira Dinama, nakon nekoliko dobrih igara bez pobeda, pokazaće sledeća utakmica kada u nedelju od 11 časova igraju sa vršnjacima iz ekipe OFK Bor?

U Kruševcu su odigrali onako kako se od njih očekuje, otvoreno i napadački i prvi došli u vođstvo u 54. minutu preko Lazara Ristića.

Iako su bili blizu pobede, pioniri superligaša Napretka uspeli su da izjednače u 71. minutu preko rezerviste Sarića.

PIONIRI: FK NAPREDAK – FK DINAMO 1:1 (0:0)

Strelci. 0:1 - Lazar Ristić u 54, 1:1 – Sarić u 71. minutu.

Kruševac, Stadion Jasika, Gledalaca: 50, Sudija: Bojan Milić (Kruševac).

Napredak: Obradović, Kašanin, Marić, Stanojević, Dimić, Misirić, Marjanović, Ristić; Aleksić, Grmuša, Živić.

Igrali su još: Marković, Mihajlović, Sarić, Milošević.

Dinamo: Miljan Mihajlović, Stefan Đorđević, Nikola Stošić, Vujadin Stanojković, Vukašin Cvetković, Marjan Janković, Nikola Savić, Vasilije Spasić, Lazar Ristić, Luka Arsenović, Mladen Kitanović.

Igrali su još: Aleksandar Vasiljević.

Igrač utakmice: Lazar Ristić (Dinamo).